Odtwórz

Dzięki uważnemu przysłuchiwaniu się naszym wskazówkom, poradom oraz uwagom, Inwestorzy zawsze osiągną zamierzony cel. Wręcz wielu z nich decyduje się na rozbudowę inwestycji, lokując uzyskane dochody w kolejne obiekty, do czego przyczynia się również nieabsorbujący charakter prowadzonej działalności oraz brak konieczności zatrudniania pracowników.

Dlaczego EHRLE jest liderem?

Tradycja, innowacyjność, nowoczesność
Tradycja, innowacyjność, nowoczesność

Firma EHRLE jest firmą rodzinną, założoną i sukcesywnie prowadzoną przez kolejne pokolenia. Pierwszych szlifów w kategorii systemów wysokociśnieniowych dokonał już w 1927 r. Josef Anton Ehrle. To on założył fabrykę, wyznaczył kierunek firmy oraz wykształcił kunszt rzemieślniczy stosowany po dziś dzień. W 1953 roku firmę przejął jego syn Oskar Rudolf Ehrle. Dzięki niemu firma rozwijała się przede wszystkim w myjkach i innych systemach wysokociśnieniowych. W 1961 roku produkty firmy EHRLE oficjalnie weszły na światowy rynek, świętując tym samym jubileusz 50-lecia w roku 2011. Od 1984 roku do dziś firmą zarządza kolejny potomek – inżynier Reiner Ehrle.

Na przestrzeni ostatnich ponad 20 lat doszło do największego skoku technologicznego, co znajduje swoje zastosowanie w produkowanych urządzeniach. Innowacja to wciąż jedna z głównych przesłanek działalności firmy, którą praktycznie wprowadza w życie właściciel firmy, którego staranne techniczne wykształcenie z pewnością się do tego przyczynia

Niemiecka jakość produktu
Niemiecka jakość produktu

Myjnie EHRLE są produktem wytwarzanym niemalże w całości w Niemczech. Bawarskie zakłady w Illertissen posiadają trzy oddzielne linie produkcyjne, z czego dwie z nich przeznaczone są wyłącznie na wytwarzanie myjni bezdotykowych.

Produkt niemiecki oznacza przede wszystkim zaawansowaną technologię, precyzję wykonania oraz niezawodność.

Eksploatacja urządzeń i ich naprawa,  niezawodność pracy myjni
Eksploatacja urządzeń i ich naprawa, niezawodność pracy myjni

Biorąc od uwagę tysiące stanowisk mycia EHRLE na terenie całego świata oraz bardzo dużą znajomość marki wśród kierowców, eksploatacja naszych urządzeń jest znacząca, w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Międzynarodowy zespół złożony z najlepszych fachowców pracuje nad tym, aby urządzenia wychodzące z taśmy produkcyjnej były przygotowane na ciągłą pracę nawet w trudnych warunkach.
 
Niemieckie produkty oznaczają przede wszystkim zaawansowaną technologię, precyzyjność oraz niezawodność. Oczywiście, nie oznacza to braku jakichkolwiek usterek na myjniach w czasie ich eksploatacji. W takich sytuacjach Inwestor może liczyć na bardzo szybką reakcję Serwisu EHRLE, którego charakteryzuje sprawne i profesjonalne podejście do działania. Czas od momentu zgłoszenia usterki do momentu pojawienia się serwisanta na myjni wynosi średnio 24 h.

Jednak dzięki ulepszeniom, które są stosowane w  naszej firmie, czas ten zostaje skrócony nawet o połowę.

O sile niemieckiego producenta przekonało się już bardzo wielu Inwestorów, w tym m.in. najlepsze autoryzowane sieci salonów samochodowych oraz sieci stacji paliw. Myjnie EHRLE są produktem trwałym, bezpiecznym, wykonanym z dokładną precyzją i dbałością o szczegóły.

Zaufało nam już wielu, dołączenie do grona zwycięzców naprawdę się opłaca.

Up
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem