ZŁOTY OKTAN 2018 dla EHRLE!!!

23.05.2018 ZŁOTY OKTAN 2018 dla EHRLE!!!

Za nami długo wyczekiwane 25 Międzynarodowe Targi Stacja Paliw. W tym roku także dla nas była to wyjątkowa edycja. 

EHRLE zaprezentowało swoją ofertę już po raz trzynasty, będąc Partnerem Głównym Targów i świętując jednocześnie 90-lecie marki na świecie. Zostaliśmy wyróżnieni przez Polską Izbę Paliw Płynnych, która na ręce Prezesa Jerzego Bobrowicza złożyła nagrodę ZŁOTY OKTAN 2018 w kategorii Przedsiębiorca. Jest to dla nas niezwykle cenne wyróżnienie oraz dowód na to, iż działalność firmy odbija się szerokim echem w całym kraju. 

Podczas Targów zaprezentowaliśmy wiele nowości, m.in. System Płatności Centralnej - EHRLE Central Pay, który wzbudził ogromne zainteresowanie wszystkich odwiedzających. W Warszawie swoją absolutną premierę miała także rewolucyjna aplikacja do zarządzania myjnią - EHRLE CarWash Manager PRO, która w znaczący sposób ułatwia kontrolę nad funkcjonowaniem myjni EHRLE. Po raz pierwszy przedstawiliśmy również najnowszą odsłonę konstrukcji PREMIUM do myjni. 

Na naszym stanowisku niezmiennie jak co roku można było zobaczyć tłumy klientów. Pokazy mycia z wykorzystaniem systemu piany aktwnej EHRLE przyciągały nie tylko amatorów efektownych widoków, ale także kusiły unikalym zapachem środków chemicznych. Dla Gości przygotowaliśmy tradycyjnie masę atrakcji dodatkowych oraz pyszny poczęstunek i doskonałą kawę podawaną przez świetnych baristów. 

Biznesowo minione targi uznajemy za szczególnie udane. Kilkadziesiąt spotkań, z czego lwia część z pewnością zaowocuje podpisanymi kontrakatami na budowę myjni EHRLE jeszcze w tym roku. Zapezentowane nowości bardzo zainteresowały naszych przyszłych klientów. Cieszy nas fakt, iż EHRLE niezmiennie nakreśla kierunki rozwoju branży zarówno w kraju jak i na całym świecie. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia oraz krótkiej wypowiedzi Pana Jerzego Bobowicza - Prezesa EHRLE Sp. z o.o.


PODZIĘKOWANIE PREZESA JERZEGO BOBROWICZA

Up
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem