Stacja Paliw 2017 - relacja

23.05.2017 Stacja Paliw 2017 - relacja

XXIV edycja najbardziej prestiżowych Targów Paliwowych w Polsce - STACJA PALIW już za nami. 

Miasteczko Myjni zdecydowanie należało w tym roku do EHRLE. Nasze stanowisko jak zawsze wyróżniało się na tle konkurencji i przyciągało nie tylko bogatą ofertą, ale także przemiłą atmosferą. 

Odwiedzający mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi modelami samoobsługowych myjni EHRLE w najróżniejszych wariantach. Swoją targową premierę odnotował najnowszy Centralny System Płatności EHRLE, Rozwiązanie zostało entuzjastycznie przyjęte zarówno przez nowych jak i stałych Klientów EHRLE. Jak co roku dużą popularnością cieszyła się możliwość umycia pojazdów na naszej myjni, w szczególności na stanowiskach z systemem piany aktywnej EHRLE, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. 

Tradycyjnie odwiedzający stoisko EHRLE mogli liczyć na spotkanie ze specjalistami wszystkich działów naszej firmy. Licznie reprezentowany dział CarWash wspomagali specjaliści ds. mobilnych urządzeń wysokociśnieniowych, odkurzaczy profesjonalnych, chemii oraz marketingu. Swoją obecnością jak co roku zaszczycił nas p. Reiner Ehrle, który od lat niezmiennie z przyjemnością osobiście rozmawia z Inwestorami.

Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność i już dziś zapraszamy za rok na kolejną edycję Stacji Paliw. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tegorocznej imprezy, 

Up
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem