Car Wash Show Amsterdam - gościliśmy nie tylko Klientów…

08.10.2015 Car Wash Show Amsterdam - gościliśmy nie tylko Klientów…

Pierwsze w Europie Targi poświęcone wyłącznie branży myjni samochodowych okazały się strzałem w dziesiątkę. Wydarzenie nie mogło odbyć się bez lidera branży.

Organizatorem targów jest największa na świecie organizacja zrzeszająca firmy związane z branżą myjni samochodowych - International Carwash Association.

Stoisko EHRLE wzbudziło nie lada zainteresowanie nie tylko wśród Klientów, ale także firm konkurencyjnych, które z uwagą śledzą najnowsze rozwiązania technologiczne oferowane przez naszą firmę. EHRLE zawsze wyprzedza konkurencję o kilkanaście kroków na przód.

Największe zainteresowanie wzbudziła nowa oferta EHRLE pozwalająca w bardzo zindywidualizowany sposób skonfigurować myjnię. Teraz Inwestor będzie mógł zbudować obiekt jeszcze bardzie odpowiadający potrzebom lokalnego Klienta.

Dużą uwagę wzbudziła także prezentacja nowej myjni kontenerowej. Car Wash Show Europe to pierwsza impreza targowa na której Klienci mieli okazję zapoznać się z tą technologią. Choć myjnia jest nowością, już podpisaliśmy pierwsze kontrakty.
 
Niezmiernie cieszymy się, że w końcu podjęto się organizacji targów, które na pierwszym miejscu stawiają myjnie samochodowe. Wydarzenie z pewnością wpisze się na stałe w nasz kalendarz targowy.

Up
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem