1000 myjni na 10 lat EHRLE w Polsce!

28.10.2014 1000 myjni na 10 lat EHRLE w Polsce!

Marka Ehrle przebojem wkroczyła na polski rynek równo 10 lat temu, w roku 2004. Każdego roku zyskiwaliśmy dziesiątki, a nawet setki zadowolonych przedsiębiorców, którzy zdecydowali się zainwestować w biznes myjni bezdotykowych z liderem.

Ehrle jest w Polsce aktualnie najprężniej działającą i rozwijającą się firmą produkującą myjnie bezdotykowe. Każdego dnia realizujemy kolejne inwestycje. Jako lider w branży cieszymy się ogromnym zaufaniem największych Polskich firm sieciowych działających w branży stacji paliw. Jakość mycia na Ehrle doceniają także najlepsi i tym samym najbardziej wymagający producenci samochodów. Tylko Ehrle spełnia rygorystyczne wymagania dotyczące mycia nowych aut.

Rok 2014 jest dla nas szczególny nie tylko ze względu na okrągły 10 jubileusz, ale przede wszystkim na wspaniały wynik sprzedażowy – w tym roku powstanie bowiem tysięczna myjnia EHRLE. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż będzie to 4 stanowiskowa myjnia modułowa zlokalizowana w Łodzi przy stacji paliw BP Europa Se. Serdecznie dziękujemy za dotychczasową wieloletnią bardzo owocną współpracę i życzymy setek tysięcy zadowolonych Klientów, zarówno stacji, jak i myjni bezdotykowych.

Ehrle w Polsce szykuje się już na kolejne dziesięciolecia i kolejne okrągłe wyniki sprzedażowe. Dziękujemy wszystkim naszym Inwestorom za okazane zaufanie i ogromnie cieszymy się ze wspólnie osiąganych sukcesów.

Up
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem