Strona główna » Myjnie bezdotykowe

Myjnie bezdotykowe

Nowoczesne i zaawansowane technologicznie myjnie bezdotykowe to propozycja firmy EHRLE. Tradycja marki EHRLE sięga roku 1927, tak więc doświadczenie oraz wiedza jakimi dysponuje przedsiębiorstwo są ogromne. Tak długa aktywność jest również świadectwem nieustannego rozwoju i zainteresowania ze strony Klientów.

Myjnie bezdotykowe EHRLE to systemy samoobsługowe z technologią mycia Mikroproszkiem. Wszystkie elementy i podzespoły składające się na myjnie bezdotykowe EHRLE produkowane są w samej firmie, przy zachowaniu wszelkich norm związanych z wytwarzaniem tego rodzaju urządzeń. Marka EHRLE przez lata aktywności rozszerzyła swój asortyment, tak więc myjnie bezdotykowe nie są jedynym elementem składającym się na ofertę firmy. Propozycja EHRLE obejmuje również wysokociśnieniowe systemy myjące oraz odkurzacze profesjonalne.

EHRLE realizuje swoje projekty z sukcesem w całej Europie i nie tylko. Wszelkie rozwiązania proponowane przez firmę spotykają się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem, a wynika to z najwyższej jakości oferowanych produktów. Wszystkie części i podzespoły, które składają się na myjnie bezdotykowe charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, co ma swoje odzwierciedlenie w działaniu kompletnych systemów.